1985 (5)

25.08. Tolminske Ravne – srečanje vaščanov, povod za ustanovitev folklorne skupine
29.11. Kneža – prireditev ob državnem prazniku
27.12. Tolmin – dramska skupina, skupščina Občine Tolmin v Domu JLA
28.12. Tolmin – dramska skupina, prireditev Naš športnik ’85
28.12. Tolmin – novoletno srečanje krajevne Zveze borcev

1986 (6)

03.07. Most na Soči – Noč na jezeru
20.07. Planina Razor – srečanje planincev
16.08. Tolminske Ravne – drugo srečanje vaščanov
04.09. Most na Soči – hotel Kompas
17.10. Zatolmin – kmečki praznik
27.11. Tolmin – Dom upokojencev

1987 (6)

04.04. Ljubljana – 2. srečanje slovenskih folklornih skupin v Cankarjevem domu
12.06. Tolmin – Večer starih plesov pesmi in običajev
19.07. Planina Razor – srečanje planincev
06.09. Špeter (IT) – Festa dell’ Unita, prvi nastop v tujini
19.09. Bohinj – dan TNP
09.10. Tolmin – Dan Kompasa

1988 (7)

18.06. Bled – Srečanje treh jezer
24.06. Postaja – otvoritev novih skladišč Alpkomerca
03.07. Most na Soči – Noč na jezeru
24.07. Livek – srečanje upokojencev
28.08. Trenta – dan TNP
08.10. Tolmin – kmečki praznik
15.10. Tolmin – 10-letnica Doma upokojencev

1989 (29)

21.01. Kobarid – srečanje z zamejci
19.03. Pečine – nastop skupaj z ženskim pevskim zborom Poljubinj
02.04. Dolenja Trebuša – krajevna prireditev
26.05. Tolminske Ravne – otvoritev vodovoda in elektrarne na Zadlaščici
27.05. Tolmin – 10-letnica tolminskega pihalnega orkestra
02.06. Tolmin – hotel Krn
03.06. Tolminske Ravne – otvoritev vaškega doma
07.06. Tolmin – hotel Krn
10.06. Grosskirchheim (AT) – dan narodnega parka Alte Schmelz
11.06. Grosskirchheim (AT) – dan narodnega parka Alte Schmelz
15.06. Cerkno – hotel Eta
23.06. Tolmin – hotel Krn
30.06. Tolmin – hotel Krn
07.07. Tolmin – hotel Krn
09.07. Bohinj – Srečanje treh jezer
17.07. Tolmin – hotel Krn
22.07. Rudno polje – proslava na Rudnem polju
22.07. Bled – Blejska noč
23.07. Poče – otvoritev kulturnega doma Gorje-Poče
24.07. Tolmin – hotel Krn
31.07. Tolmin – hotel Krn
06.08. Logaršče – praznik krajanov
07.08. Tolmin – hotel Krn
15.08. Tolmin – hotel Krn
19.08. Velenje – Noč na Velenjskem jezeru
27.08. Mojstrana – dan TNP, odkritje spomenika župniku Jakobu Aljažu
28.08. Tolmin – hotel Krn
03.09. Gorizia (IT) – 19. svetovni festival folklore
14.10. Udine (IT) – kulturni festival v Vidmu, nastop skupaj z oktetom Simona Gregorčiča

1990 (28)

10.03. Volče – nastop s pevskimi zbori
11.03. Slap ob Idrijci – obisk najstarejše krajanke
01.05. Tolminske Ravne – otvoritev nove asfaltne ceste in novega daljnovoda
26.05. Tolmin – nastop v vrtcu
26.05. Modrej – otvoritev ribogojnice pr’ Vodivčku
16.06. Kobarid – nastop dramske skupine na Antonovem sejmu
22.06. Podbrdo – Dom upokojencev
28.06. Tolmin – hotel Krn
30.06 Most na Soči – Noč na jezeru
22.07. Planina Razor – srečanje planincev
23.07. Tolmin – hotel Krn
30.07. Tolmin – hotel Krn
02.08. Črni vrh nad Idrijo – hotel Črni vrh nad Idrijo
06.08. Tolmin – hotel Krn
16.08. Tolmin – hotel Krn
18.08. Taipana (IT) – vaški praznik
20.08. Tolmin – hotel Krn
27.08. Tolmin – hotel Krn
02.09. Bohinj – dan TNP
03.09. Tolmin – hotel Krn
10.09. Tolmin – hotel Krn
15.09. Anhovo – praznik Salonita
16.09. Zakojca – shod Slovencev v čast 100-letnice rojstva Franceta Bevka
20.09. Idrija – nastop za turiste
25.09. Cerkno – hotel Eta, gostje iz Italije
27.09. Cerkno – hotel Eta
21.10. Lig – praznik kostanja
22.12. Tolmin – dan JLA

1991 (10)

07.03. Tolmin – Dom upokojencev
09.03. Tolmin – Folklorni večer, organizator FS Razor
06.04. Kobarid – Folklorni večer, ponovitev tolminske prireditve
16.06. Trnovo ob Soči – prvi dan svetovnega prvenstva v kajaku
21.06. Nova Gorica – mednarodna kolesarska transverzala slušno prizadetih
01.09. Tolminske Ravne – dan TNP
28.09. Most na Soči – 101-letnica gasilskega društva Most na Soči
21.12. San Leonardo (IT) – Dom upokojencev Šentlenart v Benečiji
27.12. Idrija – Dom upokojencev
30.12. Spodnja Idrija – Dom upokojencev

1992 (14)

01.03. Tolmin – prireditev Ohcet po starem, nevestina bala
11.04. Pulfero (IT) – tradicionalni praznik v Podbonescu
25.04. Cormons (IT) – praznik cvetja in folklore v Krminu
05.06. Koper – regijsko srečanje folklornih skupin
07.06. Dobrovo – praznik češenj
10.06. Tolmin – dramska skupina, predstavitev knjige Janeza Dolenca
01.07. Tolmin – večer plesa in petja za begunce, atrij knjižnice
02.07. Tolmin – nastop za begunce, nastanjene v bivši tolminski kasarni
15.08. Bovec – Čomparska noč
16.08. Taipana (IT) – vaški praznik
26.08. Zatolmin – nastop za zamejske učitelje, Tolminska Korita
12.09. Planina Razor – planinski zbor društev PTT Nova Gorica
16.09. Opatje selo – piknik SDP
17.10. Tolmin – kmečki praznik

1993 (12)

08.03. Deskle – prireditev ob dnevu žena , za vrtec
14.05. Koper – regijsko srečanje folklornih skupin
20.06. Podbrdo – blagoslov obnovljenih orgel
03.07. Osp – prireditev Sv. Peter
21.08. Bovec – Čomparska noč in 100-letnica gasilskega društva Bovec
22.08. Opčine (IT) – šagra
29.08. Pečine – obnova cerkve sv. Mohorja in Fortunata
11.09. Tolmin – dekliščina plesalke Jane
18.09. Most na Soči – hotel Soča, poroka plesalke Jane
26.09. Šentviška Gora – 1. Ajns
16.11. Tolmin – sodelovanje na predstavitvi zbornika Dolina Tolminke in Zadlaščice
19.12. Most na Soči – hotel Soča, novoletno praznovanje PTT Nova Gorica

1994 (26)

08.02. Kobarid – celovečerni nastop skupaj s folklorno skupino Sava Kranj, organizator FS Razor
08.02. Tolmin – ponovitev prireditve iz Kobarida
16.02. Bovec – hotel Alp, za turiste Iz Belgije
15.03. Celovec (AT) – turistični sejem GAST
16.04. Idrija – nastop za begunce
06.05. Portorož – regijsko srečanje folklornih skupin, prvič v novih nošah
12.06. Dobrovo – praznik češenj
17.06. Dobrovo – nastop dramske skupine
18.06. Tolmin – poroka plesalke Valentine
18.06. Kobarid – Antonov sejem
25.06. Postaja – muzejski vlak
26.06. Jarše – 30-letnica gasilskega društva Jarše-Rodica
02.07. Postojna – Srečanje v moji deželi
10.07. Postaja – muzejski vlak
24.07. Pince – Spoznajmo se, srečanje najbolj S, J, V in Z krajev Slovenije
07.08. Prosnid (IT) – srečanje vaščanov Prosnid
28.08. Tolminske Ravne – 50-letnica slovenske šole
04.09. Branik – B’ndimska kvatrnica
11.09. Zatolmin – dan TNP v Tolminskih Koritih
17.09. Ponikve – likof ob zaključku prizidka za kmečki turizem Pr’ Žefu
18.09. Vrsno – proslava 150-letnice rojstva Simona Gregorčiča, na odru
18.09. Vrsno – proslava 150-letnice rojstva Simona Gregorčiča, pred rojstno hišo
08.10. Tolmin – kmečki praznik
12.10. Postaja – muzejski vlak
19.11. Most na Soči – 30-letnica gostinskih delavcev Kompasa
30.12. Tolmin – prihod dedka Mraza na Trgu 1. maja

1995 (50)

26.02. Tolmin – nastop na pustni prireditvi na debelnico
25.03. Tolmin – Dom upokojencev, materinski dan
07.04. Postaja – 30-letnica Alpkomerca
20.04. Postaja – muzejski vlak
27.04. Postaja – muzejski vlak
29.04. Postaja – muzejski vlak
10.05. Postaja – muzejski vlak
24.05. Bovec – nastop za češke turistične novinarje
27.05. Tolmin – sodelovanje na otvoritvi nove ribogojnice
27.05. Tolmin – akcija Dobra misel, prireditev za paraplegike
02.06. Tolmin – otvoritev fontane na Trgu 1. maja
03.06. Postaja – muzejski vlak
15.06. Postaja – muzejski vlak
18.06. Poljubinj – 10-letnica poljubinjskih pevskih zborov
22.06. Postaja – muzejski vlak
24.06. Postaja – muzejski vlak
29.06. Postaja – muzejski vlak
02.07. Postojna – nastop pred Postojnsko jamo, dopoldne
02.07. Postojna – nastop pred Postojnsko jamo, popoldne
06.07. Postaja – muzejski vlak
16.07. Postaja – muzejski vlak
20.07. Postaja – muzejski vlak
22.07. Trenta – dan TNP, otvoritev informacijskega centra
25.07. Cerkno – hotel Eta
27.07. Postaja – muzejski vlak
03.08. Postaja – muzejski vlak
10.08. Postaja – muzejski vlak
15.08. Cerkno – hotel Eta
17.08. Postaja – muzejski vlak
26.08. Tolminske Ravne – 10-letnica delovanja Folklorne skupine Razor
31.08. Postaja – muzejski vlak
03.09. Branik – B’ndimska kvatrnica
07.09. Postaja – muzejski vlak
07.09. Cerkno – hotel Eta
10.09. Kamnik – povorka narodnih noš
10.09. Robidišče – Spoznajmo se, srečanje najbolj Z, V, S in J krajev Slovenije
14.09. Tolmin – otvoritev razstave ob 10-letnici delovanja Folklorne skupine Razor
16.09. Postaja – muzejski vlak
20.09. Postaja – muzejski vlak
30.09. Postaja – muzejski vlak
01.10. Drežnica – zaključek turistične sezone
01.10. Postaja – muzejski vlak
08.10. Tolmin – prvi del snemanja za kaseto ob 10-letnici Folklorne skupine Razor
15.10. Lig – praznik kostanja
21.10. Bovec – nastop dramske skupine na seminarju za mentorje folklornih skupin
29.10. Šentviška Gora – 3. Ajns
31.10. Tolmin – drugi del snemanja za kaseto ob 10-letnici Folklorne skupine Razor
18.11. Sodražica – pevska skupina, državno srečanje ljudskih pevcev in godcev
11.12. Tolmin – snemanje reklamnega spota za silvestrski večer na TV Tmin
31.12. Tolmin – silvestrovanje na Trgu 1. maja

1996 (25)

20.01. Kobarid – srečanje z zamejci
08.03. Tolminski Lom – nastop dramske skupine
15.03. Bovec – zaključek Turne smuke brez meja
18.03. Tolmin – sodelovanje na otvoritvi SKB banke
25.03. Čadrg – dramska skupina, materinski dan
18.04. Tolmin – učna ura za četrte razrede osnovne šole
23.04. Postaja – muzejski vlak
18.05. Postaja – muzejski vlak
25.05. Postaja – muzejski vlak
25.05. Tolmin – prikaz ljubiteljskih kulturnih dejavnosti
15.06. Nova Gorica – obrtniški sejem
22.06. Nimis (IT) – prireditev Šport in prijateljstvo
23.06. Nimis (IT) – prireditev Šport in prijateljstvo
06.07. Most na Soči – Noč na jezeru
21.07. Planina Razor – 100 let planinstva v Posočju
25.07. Cerkno – hotel Eta
11.08. Matajur (IT) – srečanje Slovencev
15.08. Cerkno – hotel Eta
18.08. Zakojca – Poletje pod Kojco
07.09. Cerkno – hotel Eta
14.09. Ročinj – 700 let duhovnije
27.09. Tolmin – nastop dramske skupine v knjižnici
06.10. Šentviška Gora – 4. Ajns
13.10. Lig – praznik kostanja
12.12. Tolmin – Dom upokojencev

1997 (19)

10.02. Tolmin – sodelovanje pri pustnem sprevodu
12.02. Tolmin – sodelovanje pri pustnem sprevodu
08.03. Kneža – proslava za 8. marec
25.04. Udine (IT) – gospodarsko turistični sejem
26.04. Portorož – regijsko srečanje folklornih skupin
09.05. Tolmin – večer ljudskih pesmi in plesov, organizator FS Razor
17.05. Tolmin – nastop v vrtcu
13.06. Nova Gorica – goriški sejem
20.07. Planina Razor – srečanje planincev
23.07. Solkan – nastop v športnem centru Žogica
09.08. Stržišče – praznik svetega Ožbolta
27.08. Postaja – muzejski vlak
07.09. Matajur (IT) – gorski praznik
09.09. Kobarid – za goste hotela Hvala
12.09. Tolmin – predstavitev Tolminskega zbornika (citre)
21.09. Kobarid – dnevi ljubiteljske kulture
28.09. Šentviška Gora – 5. Ajns
30.10. Šempeter – 50-letnica podjetja Final
20.12. Tolmin – Dom upokojencev

1998 (23)

16.02. Tolmin – dramska skupina za malo šolo
22.02. Tolmin – sodelovanje v pustni povorki
25.02. Tolmin – sodelovanje v pustni povorki
07.03. Kneža – proslava za 8. marec
12.03. Marezige – otroška skupina, tekmovanje turističnih krožkov
21.03. Tolmin – poroka naših članov Mojce in Emila
02.04. Zreče – nastop otroške skupine
08.05. Koper – regijsko srečanje otroških folklornih skupin
21.05. Modrejce – srečanje domov upokojencev
22.05. Maribor – državno srečanje otroških folklornih skupin
29.05. Tolmin – večer ljudskih plesov in napevov
05.06. Postaja – muzejski vlak
07.06. Trento (IT) – otroška skupina, 20-letnica mednarodne organizacije Alpe-Adria
14.06. Sežana – regijsko srečanje folklornih skupin
25.06. Žaga – praznovanje dneva osamosvojitve
19.07. Livek – mednarodni pohod prijateljstva
15.08. Drežnica – dobrodelna prireditev za Posočje
13.09. Kamnik – povorka narodnih noš
18.09. Portorož – mednarodno srečanje čebelarjev
20.09. Šentviška Gora – nastop otroške skupine na 6. Ajnsu
09.10. Tolmin – nastop dramske skupine za Rdeči križ
19.12. Tolmin – nastop dramske skupine za Zvezo borcev
27.12. Poljubinj – dramska skupina, krajevni praznik

1999 (20)

16.02. Tolmin – sodelovanje pri pustu
02.05. Poljubinj – krajevni praznik Šempav
29.05. Koper – revija odraslih primorskih folklornih skupin
30.05. Tolmin – revija občinskih folklornih skupin
04.06. Nova Gorica – srečanje starejših občanov
27.06. Šebrelje – krajevni praznik svetega Janeza
18.07. Planina Razor – nastop dramske skupine na srečanju planincev
04.09. Poljubinj – nastop dramske skupine
12.09. Turriaco (IT) – krajevni praznik Fiesta in piazza
18.09. Tolminske Ravne – snemanje oddaje Obiskali smo Tolminske Ravne, na sporedu TV Primorka trikrat
09.10. Gorizia (IT) – opereta Hmeljska princesa
10.10. Gorizia (IT) – opereta Hmeljska princesa
14.10. Gorizia (IT) – opereta Hmeljska princesa
16.10. Gorizia (IT) – opereta Hmeljska princesa
18.10. Gorizia (IT) – opereta Hmeljska princesa
12.12. Postaja – turistični vlak
18.12. Tolmin – Dom upokojencev
19.12. Tolmin – revija občinskih plesnih skupin
23. 12. Bovec – hotel Alp
27.12. Tolmin – Milenij pri fontani

2000 (25)

04.03. Tolmin – sodelovanje dramske skupine na pustni Mineštri
07.03. Tolmin – sodelovanje dramske skupine pri pustu
08.03. Tolmin – sodelovanje dramske skupine pri pustu
01.05. Preko (HR) – nastop dramske skupine v hotelu Preko, otok Ugljan
13.05. Dobrovo – dan medicinskih sester
17.05. Tolmin – nastop dramske skupine na praznovanju rojstnega dne
19.05. Tolmin – območno srečanje folklornih skupin
20.05. Vrtojba – snemanje oddaje za TV Primorka
21.05. Vipava – regijsko srečanje folklornih skupin
10.06. Volarje – košparski praznik
17.06. Kobarid – kobariški sejem
23.06. Bovec – otvoritev Mercatorjeve blagovnice Alpkomerc
23.06. Tolmin – proslava ob državnem prazniku
23.06. Tolmin – nastop dramske skupine na Kozlovem robu
24.06. Kneža – krajevni praznik
08.07. Nova Gorica – srečanje krajanov Grčne
21.07. Drežnica – nastop folklornih skupin Posočja in folklorne skupine Triglav iz Kanade
23.07. Planina Razor – srečanje planincev
30.07. Beltinci – državno srečanje folklornih skupin na 30. mednarodnem festivalu folklore
06.08. Čaven – nastop dramske skupine na srečanju ajdovskih planincev
14.09. Celje – obrtni sejem
17.09. Tolmin – premier Bajuk in ministri na obisku v Posočju
24.09. Opatje selo – shod ZLSD
21.12. Tolmin – Dom upokojencev
30.12. Tolmin – dedek Mraz pri fontani

2001 (23)

24.02. Tolmin – sodelovanje dramske skupine na pustni Mineštri
25.02. Tolmin – sodelovanje v pustnem sprevodu
27.02. Tolmin – sodelovanje v pustnem sprevodu
02.03. Tolmin – območna revija folklornih skupin
24.04. Bovec – hotel Kanin, nastop za goste iz Nemčije
20.05. Vipava – regijsko srečanje folklornih skupin
03.06. Hudajužna – proslava Turističnega društva Podbrdo
16.06. Črnomelj – mednarodni folklorni festival Jurjevanje
23.06. Bilje – kresovanje
30.06. Zatolmin – obisk vodstvenih delavcev iz Slovenije
15.07. Planina Razor – srečanje planincev
03.08. Bovec – dobrodelna prireditev Darilni sejem
31.08. Bovec – hotel Alp, za goste iz Izraela
02.09. Matajur (IT) – Gorski praznik
08.09. Tolminske Ravne – zaključek popotresne obnove Posočja
16.09. Šentviška Gora – 9. Ajns
22.09. Tolmin – hotel Krn, za goste iz Avstrije
17.10. Tolmin – nastop v dijaškem domu za goste iz Avstrije
19.10. Zatolmin – presenečenje za rojstni dan plesalke Mateje
20.10. Vitovlje – praznik kostanja
27.11. Tolmin – snemanje za oddajo TV Slovenije Dober večer
28.11. Tolmin – nastop v dijaškem domu za učence šole v naravi iz Črnomlja
20.12. Tolmin – Dom upokojencev

2002 (29)

03.02. Livek – sodelovanje na pustni povorki
09.02. Tolmin – nastop dramske skupine na pustni Mineštri, popoldne
09.02. Tolmin – nastop dramske skupine na pustni Mineštri, zvečer
10.02. Tolmin – sodelovanje pri pustu
12.02. Tolmin – sodelovanje pri pustu
13.02. Tolmin – sodelovanje pri pustu
25.02. Sela pri Volčah – snemanje za oddajo Vsakdanjik in praznik, TV Slovenija 5. maja
01.03. Tolmin – območno srečanje folklornih skupin
08.05. Ljubljana – Študentska tržnica
19.05. Vipava – regijsko srečanje folklornih skupin
25.05. Zatolmin – za Zavarovalnico Triglav (Gorenjska)
07.06. Volče – kulturni praznik
16.06. Šentviška Gora – 10. Ajns
22.06. Babinci – 7. kmečki praznik in srečanje folklornih skupin treh dežel
23.06. Idrija pri Bači – župnijski praznik in kresovanje
26.06. Postaja – izlet učiteljev iz Mislinje
06.07. Čadrg – srečanje gorskih kmetij
17.07. Zatolmin – evropsko prvenstvo v padalstvu
21.07. Planina Razor – srečanje planincev
01.08. Tolminske Ravne – kolesarski izlet slovenskih kolesarjev
24.08. Planina Razor – 40-letnica PD Pošta Telekom Nova Gorica
01.09. Gorizia (IT) – mednarodni festival folklore
26.10. Lokovec – večer pesmi in plesov
23.11. Nova Gorica – družabni večer društva Uni.Fam.
28.11. Nova Gorica – dramska skupina, predstavitev knjige Pohodniške poti
11.12. Tolmin – Dom upokojencev
14.12. Tolmin – nastop dramske skupine za Zvezo borcev
20.12. Podbrdo – prireditev RK ob koncu leta
21.12. Rut – srečanje krajanov

2003 (27)

28.02. Bovec – območno srečanje folklornih skupin
02.03. Tolmin – sodelovanje na pustnih prireditvah
04.03. Tolmin – sodelovanje na pustnih prireditvah
05.03. Tolmin – sodelovanje na pustnih prireditvah
27.03. Tolmin – nastop dramske skupine za malo šolo in vrtec
06.06. Tolmin – dramska skupina, otvoritev razširjenih zbirk Tolminskega muzeja
16.06. Tolmin – nastop dramske skupine za TV Ljubljana
30.07. Čadrg – nastop dramske skupine
06.03. Verona (IT) – kmetijski sejem
17.03. TV Slovenija – oddaja Izvir(n)i, ponovitev 23. marca
09.05. Tolmin – regijsko srečanje folklornih skupin
10.05. Tolmin – prvi EKO praznik
17.05. Tolmin – dan odprtih vrat Osnovne šole Tolmin
18.05. Ravanca (IT) – srečanje narodnih parkov v Reziji
21.06. Postaja – zeleni vlag, gostje iz Avstrije
05.07. Volče – krajevni praznik
20.07. Planina Razor –  srečanje panincev
26.07. Banovci – nastop za goste termalnega zdravilišča Banovci
27.07. Beltinci – državno srečanje izbranih folklornih skupin
04.08. Portorož – poletna šola slovenskega jezika
30.08. Most na Soči – nastop za goste iz Jarš
13.09. Gorenja Trebuša – etnološki praznik
23.10. Bovec – skupščina turističnih društev Posočja
02.12. Rim (IT) – slovensko italijanski poslovni dnevi
03.12. Rim (IT) – slovensko italijanski poslovni dnevi
12.12. Tolmin, dramska skupina, za Društvo kmećkih žena Tolmin
18.12. Tolmin – Dom upokojencev

2004 (35)

29.01. Ljubljana – občni zbor društva za slušno prizadete
08.02. Ročinj – kulturni praznik
28.02. Portorož – hotel Histrion, nastop za goste iz Italije
05.03. Verona (IT) – kmetijski sejem
12.03. Tolmin – območna revija folklornih skupin
13.03. Kneža – kulturni praznik in materinski dan
30.04. Tolmin – vstop Slovenije v Evropsko unijo
09.05. Venzone (IT) – srečanje narodnih parkov
15.05. Sežana – regijsko srečanje folklornih skupin
26.05. Tolmin – nastop za goste hotela Krn
31.05. Bovec -hotel Kanin, nastop za goste iz Izraela
09.06. Tolmin – valeta, zaključek osemletke
10.06. Sora – družabni večer v Kulinaričnem centru
19.06. Petrovo Brdo – 3. gorski maraton štirih občin
18.07. Planina Razor – srečanje planincev
21.07. Zatolmin – nastop za pevsko skupino iz Smedereva
24.07. Tolmin – poroka naše članice Mateje
24.07. Koritnica – 5. srečanje krajanov in zdomcev
31.07. Solkan – poletni večer pri fontani
01.08. Prvačina – praznik breskev
07.08. Beljak (AT) – 61. Villacher Hirchtag, povorka ljudskih noš
22.08. Prem – krajevni praznik
03.09. Solkan – predstavitev ljudskih noš severne Primorske
04.09. Kromberk – 55-letnica Mercatorja
11.09. Kamnik – dnevi slovenskih narodnih noš
18.09. Postaja – nastop za goste iz okolice Litije
01.10. Gorizia (IT) – Gusti di frontiera
08.10. Tolmin – kmečki praznik, nastop pri fontani
09.10. Kal – otvoritev asfaltirane ceste Stržišče-Kal
09.10. Stržišče – krajevni praznik in otvoritev asfaltirane ceste
23.10. Bekescsaba (HU) – Kolbaszfesztival, nastop v športni dorani
23.10. Bekescsaba (HU) – Kolbaszfesztival, nastop pod šotorom
28.10. Šentviška Gora – nastop dramske skupine za učence OŠ in vrtca
22.12. Tolmin – Dom upokojencev
23.10. Tolmin – dramska skupina, za kmetijske kooperante

2005 (33)

05.02. Tolmin – sodelovanje dramske skupine v pustni Mineštri, popoldne
05.02. Tolmin – sodelovanje dramske skupine v pustni Mineštri, zvečer
06.02. Tolmin – sodelovanje dramske skupine v pustni Mineštri
03.03. Podbrdo – Dom upokojencev
11.03. Tolmin – območno srečanje folklornih skupin
12.03. Tolmin – nastop dramske skupine na kmečki tržnici
06.05. Postojna – regijsko srečanje folklornih skupin
07.05. Tolmin – Poglejte, kako so štmani (predstavitev ljudskih niš Tolminske)
14.05. Tolmin – letni koncert mešanega pevskega zbora Gimnazije in 50-.letnica AET Tolmin
29.05. Villa Manin (IT) – festival Danzaeuropa Folk 2005
18.06. Zatolmin – dramska skupina, pripovedništvo za slaviste, Tolminska Korita
20.06. Zatolmin – dramska skupina, za OŠ Ledina, pri Dantejevi jami
24.06. Tolmin – Puntarska noč
24.06. Tolmin – ples na predvečer poroke, parton
02.07. Spodnja Idrija – Poletne igre Hidria, na trgu
02.07. Spodnja Idrija – Poletne igre Hidria, pod šotorom
09.07. Ročinj – krajevni praznik
17.07. Planina Razor – srečanje planincev
17.07. Oglej (IT) – folklorni festival italijanskih zgodovinskih mest
30.07. Radenci – nastop za goste hotela Radin
31.07. Beltinci – državno srečanje folklornih skupin, 35. mednarodni folklorni festival
06.08. Beljak (AT) – 62. Villacher Kirchstag, parada ljudskih noš
07.08. Tolmin – nastop za goste hotela Krn
20.08. Tolmin – sodelovanje dramske skupine na koncertu pevske skupine Snežet
27.08. Planina Stador – snemanje za TV oddajo koprske televizije o kmetijstvu v Posočju
04.09. Branik – B’ndimska kvatrnica
09.09. Poljubinj – položitev temeljnega kamna za novo halo AET
10.09. Tolmin – Poglejte, kako so štmani (ponovitev)
10.09. Tolmin – slavnostna prireditev ob 20-letnici Folklorne skjupine Razor
25.09. Tolminske Ravne – otvoritev po potresu prenovljene Sivcove domačije
14.10. Tolmin – Kmećki praznik
15.10. Poljubinj – Kmečki praznik
20.12. Tolmin – Dom upokojencev

2006 (27)

31.03. Tolmin – območno srečanje odraslih FS in ljudskih pevcev Zgornjega Posočja
08.04. Zatolmin – turistična skupina na ogledu Tolminskih Korit
12.05. Postojna – regijsko srečanje odraslih FS Primorske
18.05. Tolmin – Mlada parada
18.06. Koper – S pesmijo, plesi in vižami po Primorski
20.06. Most na Soči – srečanje obmejnih turističnih društev Slovenije, Italije in Avstrije
27.06. Maribor – Lent, mednarodni folklorni festival Folkart
08.07. Kubed – mednarodno srečanje odraslih FS iz Slovenije, Italije in Hrvaške
16.07. Zakojca – Poletje pod Kojco
23.07. Planina Razor – srečanje tolminskih planincev
29.07. Trbiž (IT) – praznik turističnih društev
30.07. Banjšice – praznik košnje
02.08. Most na Soči – za goste gostišča Šterk
05.08. Beljak (AT) – 63.Villacher Kirchtag (parada ljudskih noš)
02.09. Freyming-Merlebach (FR) – srečanje slovenskih društev severovzhodne Francije
03.09. Freyming-Merlebach (FR) – srečanje slovenskih društev severovzhodne Francije
14.09. Poljubinj – sodelovanje na Kmečkem prazniku
21.09. Slap pri Vipavi – nastop za nizozemske goste, obiskovalce vinske kleti
26.09. Zatolmin – nastop za člane IPA (International Police Association)
30.09. Gorenja Trebuša -. dramska skupina, za društvo podeželskih žena
07.10. Volče – nastop dramske skupine na vaškem prazniku
13.10. Tolmin – Kmečki praznik
18.11. Unec – obletnica folklornega društva Rak iz Rakeka
15.12. Tolmin – otvoritev prenovljene enote NKBM
17.12. Tolmin – Dom upokojencev
21.12. Postaja – nastop dramske skupine v gostilni Pri Štefanu
28.12. Tolmin – nastop dramske skupine za DESUS v dvorani Grad

2007 (23)

25.01. Tolmin – predstavitev knjige Rafaele Dolenc Tolminske Ravne
26.01. Tolmin – otvoritev prenovljene EKO tržnice
26.01. Tolmin – otvoritev novih prostorov Krajevne skupnosti Tolmin
15.02. Ljubljana – 20-letnica Zavoda za gluhe in naglušne
10.03. Tolmin – nadaljevalni seminar za mentorje folklornih skupin – Primorska, 3.del
30.03. Tolmin – območno srečanje odraslih FS in ljudskih pevcev
19.04. Tolmin – izlet upokojencev iz Domžal
20.04. Tolmin – nastop dramske ekupine na Občini Tolmin
18.05. Ajdovščina – regijsko srečanje odraslih FS Primorske
25.05. Tolmin – otvoritev evropskega prvenstva v daljinsko vodenih avtomobilih
02.06. Drvar (BA) – mednarodni CIOFF folklorni festival “Amateri svome gradu”
12.06. Zatolmin – izlet upokojencev Telekoma, Pošte in Poštne banke Slovenije
16.06. Windischgarsten (AT) – 10-letnica narodnega parka Kalkalpen
17.06. Windischgarsten (AT) – 10-letnica narodnega parka Kalkalpen
21.06. Ljubljana – shod kulturnih društev Slovenije
30.06. Šentviška Gora – 15. Ajns
07.07. Kromberk – Večer ljudskih plesov, pesmi in iger
22.07. Planina Razor – srečanje tolminskih planincev
29.07. Beltinci – Le plesat me pelji 2007, državno srečanje odraslih folklornih skupin
05.10. Tolmin – Kmečki praznik
10.11. Tolmin – državno srečanje ljudskih pevcev in godcev
24.11. Postojna – S plesom in pesmijo 2007
15.12. Tolmin – Dom upokojencev

2008 (34)

27.01. Ljubljana – sejem Turizem in prosti čas na Gospodarskem razstavišču
15.02. Podbrdo – Dom upokojencev
17.03. Tolmin – Osnovna šola, pripovedke (dramska skupina)
04.04. Tolmin – območno srečanje folklornih skupin, ljudskih pevcev in godcev
06.04. SLO1 – nastop v TV oddaji Izvir(n)i, ponovitev 8.4. na TVS2
19.04. Ponikve – poroka pri lovski koči
10.05. Tolmin – 1. Naši ta stari pravjo tako, prireditev v organizaciji FS Razor
17.05. Kranj – štiriurni nastop, Vikend najboljšega soseda, Mercator
24.05. Preddvor – mednarodni folklorni festival
30.05. Postaja – muzejski vlak
30.05. Rut – nastop dramske skupine
31.05. Volarje – praznovanje Abrahama
31.05. Črni vrh nad Cerknim – sodelovanje na državnem prvenstvu gozdarjev
31.05. Zatolmin – sodelovanje na izletu vodilnih delavcev podjetja Komel
03.06. Poljubinj – otvoritev Hidriinega instituta
21.06. Črnomelj – Jurjevanje 2009, mednarodni folklorni festival
22.06. Most na Soči – srečanje turističnih društev Od izvira do izliva, nastop pevske skupine
29.06. Moščanci – Peli in plesali so jih mati moja, mednarodna folklorna prireditev
05.07. Spodnja Idrija – športne igre Hidria
06.07. Trbiž (IT) – Dnevi slovenskega jezika in kulture
12.07. Koper – Posočje se predstavi
19.07. Predgrad – Stoletje po odhodu FS Predgrad na cesarski Dunaj
20.07. Planina Razor – srečanje tolminskih planincev
10.08. Lokve – 100-letnica slikarja Venceslava Winklerja
13.09. Tolmin – poroka
18.09. Tolmin – 30 let Doma upokojencev (dramska skupina)
25.09. Tolmin – 30 let Doma upokojencev (dramska skupina)
04.10. Trenta – Srečanje nevladnih organizacij Severne Primorske
11.10. Poljubinj – Kmečki praznik
14.10. Tolmin – praznovanje 80-letnice
25.10. Kresnice – Kresnice od nekdaj in danes
22.11. Štanjel – praznovanje 60-letnice
22.11. Tolmin – martinovanje pod Gradom (dramska skupina)
17.12. Tolmin – Dom upokojencev

2009 (30)

20.01. Podbrdo – Dom upokojencev
05.02. Tolmin – Življenje in delo Franceta Prešerna
12.02. Tolmin – ponovitev Življenje in delo Franceta Prešerna
22.02. Nimis (IT) – plesi na povorki po ulicah Nimisa
14.03. Široko – nastop dramske skupine
03.04. Tolmin – območno srečanje odraslih folklornih skupin
05.04. Tolmin – Dom upokojencev (dramska in pevska skupina)
23.04. Dobrovo – vinska klet, nastop za strojnike
02.05. Ukve (IT) – Dnevi brez meja
03.05. Poljubinj – krajevni praznik Šempav
16.05. Zatolmin – izlet turistične agencije Palma v Tolminskih Koritih
16.05. Tolmin – 2. Naši ta stari pravjo tako
17.05. Tolminske Ravne – otvoritev nove kapelice (dramska skupina)
23.05. Grosuplje – regijsko srečanje odraslih folklornih skupin
29.05. Tolmin – slavnostna seja Občine Tolmin
18.06. Cirie’ (IT) – 3. mednarodni folklorni festival Lanzo
19.06. Caselle (IT) – 3. mednarodni folklorni festival Lanzo
20.06. Lanzo (IT) – 3. mednarodni folklorni festival Lanzo
21.06. Lanzo (IT) – nastop pevske skupine pri sv. maši
21.06. Chialamberto(IT)- 3. mednarodni folklorni festival Lanzo
21.06. Chiaves (IT) – 3. mednarodni folklorni festival Lanzo
26.06. Bovec – 6. mednarodno folklorno srečanje
27.06. Gornja Stubica (HR) – 4. mednarodni folklorni festival
26.07. Planina Razor – srečanje tolminskih planincev
09.08. Gorenja Trebuša – krajevni praznik
16.08. Široko – srečanje starodobnih avtomobilov (dramska skupina)
24.10. Nova Gorica – podelitev nagrad nevladnim organizacijam
22.11. Boljunec (IT) – mednarodno srečanje folklornih skupin
04.12. Tolmin – občni zbor Društva kmečkih žena (dramska skupina)
19.12. Tolmin – srečanje invalidov v hotelu Krn (dramska skupina)

2010 (34)

09.01. Zatolmin – nastop dramske skupine na rojstnem dnevu
08.03. Tolmin – Dom upokojencev
08.03. Široko – praznovanje dneva žena (dramska skupina)
18.03. Ljubljana – OŠ Vrhovci, nastop za krajane v organizaciji RK
26.03. Tolmin – območna revija odraslih FS
27.03. Tolmin – Dijaški dom, srečanje bolnikov po možganski kapi
21.04. Podbrdo – Dom upokojencev
30.04. Gabrje – srečanje slovenskih paraplegikov
08.05. Zatolmin – Duga baba v Dantejevi jami (dramska skupina)
08.05. Tolmin – 3. Naši ta stari pravjo tako
13.05. Postojna – regijsko srečanje odraslih FS
15.05. Rovinj (HR) – 5-letnica folklorne skupine KUD Plesarin
20.05. Ljubljana – vrtec Rožnik, pravljice, pastirske igre, noša, plesi
22.05. Deskle – 2. plesna revija
29.05. Dolenja Trebuša – 15-letnica FS Justin Kogoj
30.05. Kambreško – 8. kulturni dnevi pod Globočakom
12.06. Kobarid – Kobariški sejem
15.06. Poljubinj – 50-letnica podjetja Metalflex
25.06. Tolmin – Mednarodni folklorni večer v organizaciji FS Razor
03.07. Gabrje – 5. srečanje vasi Gab(e)rje
12.07. Srednja vas – Poletni večeri v Bohinju
18.07. Planina Razor – srečanje tolminskih planincev
23.07. Staro Selo – 6-letnica igralnice Aurora
25.07. Beltinci – Le plesat me pelji 2010, državno srečanje odraslih folklornih skupin
31.07. Koper – Zgornje Posočje se predstavi
14.09. Planina Razor – otvoritev prenovljene koče (dramska skupina)
28.08. Zatolmin – srečanje diabetikov v Tolminskih Koritih (dramska skupina)
02.10. Šmarje pri Kopru – 10-letnica vokalno-glasbene skupine Šavrinski godci
07.10. Tolmin – folklorni večer za sindikat ŠC Tolmin
23.10. Postaja – srečanje letnikov 1950
11.11. Berlin (DE) – kulturni program pred Brandenburškimi vrati
13.11. Göteborg (SE) – veletrgovski center Nordstadstorget
13.11. Göteborg (SE) – martinovanje slovenskih izseljencev na Švedskem
28.11. Ljubljana – letni koncert FS COF

2011 (31)

24.02. Tolmin – nastop dramske skupine na koncertu glasbene skupine Bakalina
25.02. Kobarid – Benečija v skupnem slovenskem kulturnem prostoru
08.03. Brdo pri Kranju – Alpska konferenca ministrov za okolje alpskih držav
18.03. Podbrdo – Dom upokojencev
08.04. Tolmin – območno srečanje odraslih FS
09.04. Kneža – praznovanje rojstnega dne (dramska skupina)
01.05. Poljubinj – krajevni praznik Šempav (dramska skupina)
07.05. Vrtača (Lig) – srečanje azbestnih bolnikov (dramska skupina)
14.05. Črni vrh nad Idrijo – regijsko srečanje odraslih FS
21.05. Zatolmin – Duga baba v Dantejevi jami (dramska skupina)
21.05. Tolmin – 4. Naši ta stari pravjo tako
22.05. Deskle – 3. revija plesa
25.05. Petrovo Brdo – Dom upokojencev
22.06. Polog – ura pravljic za OŠ Kamno (dramska skupina)
26.06. Poreč (HR) – otvoritev CIOFF festivala Zlatna sopela 2011
02.07. Spodnja Idrija – Poletne igre Hidria
09.07. Kobarid – srečanje skupin Šola zdravja
09.07. Renče – krajevni praznik Mohorjevo
16.07. Breginj – Kotarski dnevi
24.07. Planina Razor – srečanje planincev
29.07. Tolmin – nastop za goste iz pobratenega mesta Vicchio
07.08. Prvačina – Praznik breskev
03.09. Freyming-Merlebach (FR) – gostovanje pri Slovencih v Franciji
04.09. Freyming-Merlebach (FR) – gostovanje pri Slovencih v Franciji
16.09. Poljubinj – Hidria, dan odprtih vrat (dramska skupina)
17.09. Vrsno – Veselica 112
01.10. Tolmin – Dan prostovoljstva v občini Tolmin
14.10. Volče – ura pravljic za otroke vrtca (dramska skupina)
12.11. Zavino – martinovanje (dramska skupina)
14.12. Tolmin – Dom upokojencev
22.12. Tolmin – ura pravljic in dedek Mraz za vrtec (dramska skupina)

2012 (28)

08.02. Kranj – Prešernov s’menj
31.03. Tolmin – območno srečanje folklornih skupin
12.05. Tolmin – EKO praznik (dramska skupina)
12.05. Postojna – regijsko srečanje folklornih skupin
19.05. Zatolmin – Duga baba v Dantejevi jami (dramska skupina)
19.05. Tolmin – 5. Naši ta stari pravjo tako
02.06. Deskle – 4. plesna revija
15.06. Pečine – srečanje vodstvenih delavcev Hidria AET (dramska skupina)
15.06. Kobarid – otvoritev Kulturnega poletja
30.06. Spodnja Idrija – Poletne igre Hidria
22.07. Planina Razor – srečanje planincev
27.07. Kanal – ljudsko pripovedništvo (dramska skupina)
29.07. Cerkno – Poletje v Cerknem
04.08. Breginj – Legenda.fest 2012
04.08. Kred – Krejska noč
19.09. Kamno – ura pravljic in pripovedk v OŠ (dramska skupina)
21.09. Tolmin – Gremo plesat, vabi Smilja Baranja (radijska oddaja)
21.09. Tolmin – snemanje za Radio Koper (dramska skupina)
22.09. Tolmin – Praznik frike (dramska skupina)
05.10. Dolenja Trebuša – pravljice in pastirske igre v OŠ in vrtcu (dramska skupina)
09.10. Podbrdo – Dom upokojencev
07.11. Kobarid – folklorna delavnica ljudskih plesov, petja in godčevstva v Posočju
22.11. Tolmin – Dom upokojencev
24.11. Tolmin – nastop dramske skupine v Tolminskem muzeju
01.12. Poljubinj – 30-letnica poroke
14.12. Zatolmin – nastop dramske skupine za sindikat OŠ Most na Soči
17.12. Šentviška Gora – nastop dramske skupine v OŠ Šentviška Gora
20.12. Tolmin – nastop dramske skupine za vrtec Tolmin

2013 (34)

05.02. Tolmin – snemanje TV oddaje Na obisku
05.02. Kobarid – zaključek folklorne delavnice
08.02. Kranj – Prešernov s’menj
10.02. Tolmin – sodelovanje dramske skupine na pustni povorki
09.03. Bovec – območno srečanje folklornih skupin
06.04. Kranj – letni koncert akademske folklorne skupine Ozara
04.05. Poljubinj – krajevni praznik Šempav (dramska skupina)
11.05. Tolmin – 5. srečanje prostovoljcev severnoprimorske regije
18.05. Zatolmin – Duga baba v Dantejevi jami (dramska skupina)
18.05. Tolmin – 6. Naši ta stari pravjo tako
18.05. Novi Sad (RS) – gostovanje moškega pevskega zbora Poljubinj
26.05. Tolmin – srečanje s člani furlanskega filološkega društva
09.06. Lancova vas – 30-letnica folklorne skupine Lancova vas
14.06. Podbrdo – 12. Gorski maraton štirih občin
15.06. Velenje – Velenjski turistični teden
16.06. Kambreško – Kulturni dnevi pod Globočakom (dramska skupina)
24.06. Kromberk – Kromberški punt – 300 (dramska skupina)
06.07. Zatolmin – srečanje članov Društva laringektomiranih Slovenije
07.07. Kal nad Kanalom – etnološka prireditev pod cerkvico sv. Tomaža (nastop godcev)
13.07. Ohrid (MK) – mednarodni folklorni festival Denovi na Ohrid
21.07. Planina Razor – srečanje planincev
05.10. Renče – 4. festival NVO Goriške (dramska skupina)
23.10. Petrovo Brdo – Dom upokojencev
26.10. Bovec – srečanje 60-letnikov (dramska skupina)
11.11. Kobarid – nastop na zaključku folklorne delavnice JSKD
30.11. Tolmin – TV oddaja Gostilna pr’ Francet
10.12. Tolmin – Dom upokojencev
18.12. Tolmin – prihod Dedka Mraza (dramska skupina)
19.12. Šentviška Gora – Zimski obisk (dramska skupina)
19.12. Tolmin – vrtec, prihod Dedka Mraza (dramska skupina)
20.12. Volče – OŠ in vrtec, prihod Dedka Mraza (dramska skupina)
20.12. Volarje – OŠ in vrtec, prihod Dedka Mraza (dramska skupina)
20.12. Tolmin – OŠ in vrtec, prihod Dedka Mraza (dramska skupina)
26.12. Šentviška Gora – Sveti Štefan (dramska skupina)

2014 (32)

06.01. Čedad (IT) – Dan emigranta, sodelovanje s beneško FS Živanit
18.01. Bovec – Srečanje Slovencev Videmske pokrajine in Zg.Posočja (FS Živanit)
08.02. Kranj – Prešernov s’menj
22.03. Tolmin – območno srečanje folklornih skupin
30.04. Gabrje – srečanje članov Društva paraplegikov
17.05. Zatolmin – Duga baba v Dantejevi jami (dramska skupina)
17.05. Tolmin – 7. Naši ta stari pravjo tako
31.05. Markovci pri Ptuju – sodelovanje s TZGP v Markovcih
01.06. Tolmin – Mi za nas, nastopi članic ZKD Tolmin, Klanec
01.06. Tolmin – Mi za nas, Mestni trg
01.06. Tolmin – Mi za nas, Pregljev trg
12.06. Tolmin – Pobratenje občin Tolmin in Beljak
15.06. Kobarid – Mi za nas, Trg svobode
15.06. Kobarid – Mi za nas, Krilanova ulica
15.06. Kobarid – Mi za nas, Manfredova ulica
05.07. Tolmin – Puntarski dnevi
15.07. Planina Razor – srečanje planincev
15.08. Lovrenc na Pohorju – 21. jezernikovi dnevi in 30-letnica FS Lovrenc
17.08. Idrsko – pevska skupina, farni praznik
07.09. Kal nad Kanalom – Angelska nedelja (dramska skupina)
05.11. Petrovo Brdo – Dom upokojencev
12.11. Tolmin – Dom upokojencev
16.11. Boljunec (IT) – Čez tri gore, čez tri dole, sodelovanje z Beneško folklorno skupino Živanit
29.11. Novo mesto – Delaj, delaj, dekle, pušelc, letni koncert FD Kres
06.12. Zatolmin – praznovanje 50-letnice (dramska skupina)
13.12. Grgar – srečanje upokojencev (dramska skupina)
22.12. Šentviška Gora – babica Zima (dramska skupina)
23.12. Tolmin – dedek Mraz v vrtcu (dramska skupina)
24.12. Volarje – dedek Mraz v vrtcu (dramska skupina)
24.12. Volče – dedek Mraz v vrtcu (dramska skupina)
26.12. Šentviška Gora – Sveti Štefan (dramska skupina)
28.12. Tolmin – prihod dedka Mraza na Mestnem trgu (dramska skupina)

2015 (40)

08.02. Kranj – Prešernov s’menj
08.02. Volče – nastop pevske skupine na vaškem prazniku
17.02. Tolmin – Pustovanje (dramska skupina)
14.03. Grahovo – 8. marec in materinski dan (dramska in pevska skupina)
22.03. Spodnja Idrija – območno srečanje Folklorno popotovanje (pevska skupina)
28.03. Šentviška Gora – dramska skupina, jubilejno srečanje
29.03. Tolmin – območno srečanje odraslih folklornih skupin
11.04. Avče – krajevni praznik (dramska skupina)
16.05. Zatolmin – Duga baba v Dantejevi jami (dramska skupina)
16.05. Tolmin – 8. Naši ta stari pravjo tako
17.05. Postojna – regijsko srečanje odraslih folklornih skupin Primorske
23.05. Velenje – letni koncert Folklornega društva Koleda Velenje
14.06. Tolmin – Mi za nas, nastopi članic ZKD Tolmin, Dom upokojencev
14.06. Tolmin – Mi za nas, Šolski center
20.06. Most na Soči – praznovanje 60-letnice (dramska skupina)
21.06. Podbrdo – 14. Gorski maraton štirih občin
24.06. Bled – Triglavski narodni park (dramska skupina)
04.07. Planina Razor – Zlatorogova transverzala ponosa
19.07. Planina Razor – srečanje tolminskih planincev
27.07. Beljak (AT) – odkritje tolminskega grba v mestni hiši Beljak
28.07. Modrejce – praznovanje Abrahama
22.08. Bavšica – Tabor planincev (dramska skupina)
15.09. Bruselj (BE) – Kulturni večer na Veleposlaništvu Republike Slovenije
16.09. Bruselj (BE) – nastop na ploščadi pred Evropskim parlamentom
19.09. Cerkno – 6. Festival nevladnih organizacij (dramska skupina)
26.09. Kneža – 15-letnica ženskega pevskega zbora Sožitje
03.10. Tolmin – praznovanje 70-letnice (dramska skupina)
14.10. Tolmin – Dan odprtih vrat PŠIUOPP – 10. obletnica priključitve matični šoli, skupaj z otroško FS Phči ‘n bebrce
30.10. Ljubljana – TZGP, predstavitev Posočja v Mercator centru
30.10. Novo mesto – TZGP, predstavitev Posočja v Mercator centru
06.11. Kobarid – 25-letnica TZGP
18.11. Tolmin – Dom upokojencev
21.11. Šempas – 10. Srečanje ljudskih pevcev in godcev
04.12. Kobarid – Miklavžev dobrodelni koncert
22.12. Šentviška Gora – Prihod zime (dramska skupina)
22.12. Volarje – dedek Mraz v vrtcu (dramska skupina)
22.12. Volče – dedek Mraz v vrtcu (dramska skupina)
22.12. Tolmin – dedek Mraz v vrtcu (dramska skupina)
22.12. Tolmin – dedek Mraz v knjižnici (dramska skupina)
26.12. Šentviška Gora – Sveti Štefan (dramska skupina)

2016 (41)

25.01. Brdo pri Kranju – Konferenca – zagon strategije EU za Alpsko makroregijo
05.02. Tolmin – vrtec
08.02. Kranj – Prešernov s’menj, samo godci zaradi dežja
27.02. Zatolmin – dramska skupina, družabno srečanje
13.03. Tolmin – območno srečanje folklornih skupin
02.04. Avče – dramska skupina, krajevni praznik
09.04. Tolmin – otvoritev hotela Dvorec
13.04. Tolmin – 13. Regijske igre Specialne olimpijade Slovenije – MATP
13.04. Petrovo Brdo – Dom upokojencev
16.04. Tolmin – dramska skupina, knjižnica, izdelovanje piščali za otroke
21.04. Tolmin – vrtec, druženje z Ježki in Zajčki
23.04. Šmartno v Brdih – Brda & Vino, Festival vina in kulinarike
14.05. Zatolmin – dramska skupina, Duga baba v Dantejevi jami
14.05. Tolmin – 9. Naši ta stari pravjo tako
12.06. Tolmin – Mi za nas, Mestni trg
12.06. Tolmin – Mi za nas, Pregljev trg
12.06. Tolmin – Mi za nas, Dom upokojencev, samo godci
17.06. Bor (RS) – mednarodna folklorna manifestacija Eastville – razlike nas spajaju
18.06. Brestovac (RS) – mednarodna folklorna manifestacija Eastville – razlike nas spajaju
18.06. Šarbanovac  (RS) – mednarodna folklorna manifestacija Eastville – razlike nas spajaju
23.06. Tolmin – Vse najboljše, Slovenija!
17.07. Planina Razor – srečanje tolminskih planincev
06.08. Borjana – Burjanski sejem
21.08. Črna na Koroškem – Na gaudi se dobimo
28.08. Idrijske Krnice – oglarski praznik
11.09. Ponikve – dramska skupina, Srečanje krajanov
18.09. Volčji Potok – 3. Folklorni dan
21.09. Tolmin – dan Alzheimerjeve bolezni
24.09. Poljubinj – dramska skupina, povabilo moškega pevskega zbora Poljubinj
14.10. Tolmin – dramska skupina, 20-letnica Aktiva kmečkih žena
11.11. Tolmin – dramska skupina, martinovanje Društva upokojencev
17.11. Tolmin – Dom upokojencev
12.12. Šentviška Gora – dramska skupina, osnovna šola in vrtec, Babica Zima
17.12. Grgar – dramska skupina, srečanje upokojencev
20.12. Tolmin – dramska skupina, dedek Mraz v vrtcu
21.12. Volče – dramska skupina, dedek Mraz v vrtcu
21.12. Volarje – dramska skupina, dedek Mraz v vrtcu
22.12. Šempeter – proslava ob dnevu samostojnosti, osnovna šola in vrtec
22.12. Tolmin – dramska skupina, srečanje kooperantov Kmetijske zadruge  Tolmin
26.12. Šentviška Gora – dramska skupina, sveti Štefan
27.12. Tolmin – dramska skupina, dedek Mraz v Šolskem centru

2017 (39)

08.02. Kranj – Prešernov s’menj
22.02. Podbrdo – Dom upokojencev
22.02. Petrovo Brdo – Dom upokojencev
12.03. Široko – dramska skupina, 8. marec
19.03. Široko – praznovanje 80-letnice, prvi nastop mlajše skupine
31.03. Avče – dramska skupina, krajevni praznik
02.04. Tolmin – območno srečanje odraslih folklornih skupin
08.04. Tolmin – Cvetna sobota
20.04. Čadrg – sodelovanje dramske skupine, Čadrg med 1. svetovno vojno
30.04. Tolmin – mednarodni kongres evromediteranske regije geografov
06.05. Bled – regijsko srečanje odraslih folklornih skupin
13.05. Zatolmin – dramska skupina, Duga baba v Dantejevi jami
13.05. Tolmin – 10. Naši ta stari pravjo tako
09.06. Sarajevo (BA) – nastop skupaj z MPZ Poljubinj za slovensko društvo Cankar
16.06. Železniki – dramska skupina, ljudsko pripovedništvo
18.06. Tolmin – Mi za nas, Dom upokojencev
18.06. Tolmin – Mi za nas, Mestni trg
18.06. Tolmin – Mi za nas, Pregljev trg
22.06. Tolmin – Vse najboljše, Slovenija!
15.07. Vrhovac (HR) – 16. Stare seoske igre
23.07. Planina Razor – srečanje tolminskih planincev
29.07. Grahovo ob Bači – dramska skupina, krajevni praznik
31.07. Beljak (AT) – Slovenski dan
13.08. Stržišče – Stržiškarski sejem
19.08. Cerklje na Gorenjskem – folklorni festival Zapojem, zaukam, dekleta zasukam
20.09. Nova Gorica – dramska skupina, praznovanje Abrahama
23.09. Tolmin – dramska skupina, Dnevi evropske kulturne dediščine
01.10. Tolmin – snemanje TV oddaje Na obisku, SLO1
07.10. Podbrdo – 8. Festival NVO Goriške statistične regije
20.10. Nova Gorica – dramska skupina, praznovanje 70-letnice
10.11. Tolmin – Folklorni večer v Dvorcu, predstavitev mlajše skupine, organizator FS Razor
02.12. Notranje Gorice – letni koncert FS Rožmarin Notranje Gorice Z Goričkega v Piran
05.12. Tolmin – Dom upokojencev
08.12. Tolmin – druženje z otroki iz vrtca v Šolskem centru
20.12. Volarje – dramska skupina, dedek Mraz, vrtec
20.12. Volče – dramska skupina, dedek Mraz, vrtec
20.12. Tolmin – dramska skupina, dedek Mraz, Kinogledališče
21.12. Šentviška Gora – dramska skupina, babica Zima
21.12. Tolmin – dramska skupina, dedek Mraz, vrtec

2018 (38)

08.02. Kranj – Prešernov s’menj
08.03. Krems (AT) – nastop violinista za FS Kal nad Kanalom v Avstriji
27.02. Podbrdo – Dom upokojencev
27.02. Petrovo Brdo – Dom upokojencev
25.03. Tolmin – območno srečanje odraslih folklornih skupin
12.05. Nova Gorica – 5. Teden ljubiteljske kulture
13.05. Nova Gorica – mednarodna konferenca o poslovni analitiki
18.05. Temljine – pevska skupina, praznovanje jubileja
02.06. Vipava – regijsko srečanje odraslih folklornih skupin
02.06. Vipava – nastop violinista za FS Kal nad Kanalom
10.06. Tolmin – Mi za nas, Dom upokojencev
10.06. Tolmin – Mi za nas, Pregljev trg
10.06. Tolmin – Mi za nas, Mestni trg
23.06. Kobarid – Kobariški tek in sejem
01.07. Široko – nastop za goste iz Nizozemske
03.07. Tolmin – Tminski tenderete s folklorno skupino Tetir s Kanarskih otokov, organizator FS Razor
12.07. Zatolmin – pevska skupina, praznovanje 80-letnice
20.07. Praga (CZ) – mednarodna folklorna prireditev Prague Folklore Days
21.07. Praga (CZ) – mednarodna folklorna prireditev Prague Folklore Days
27.07. Postojna – Vipavski folklorni večer
27.07. Čadrg – dramska skupina, jubilejno srečanje
13.08. Spodnja Idrija – folklorni večer Pod lipo
02.09. Bohinjska Bistrica – sodelovanje pri snemanju TV oddaje Doma pod Triglavom
08.09. Vojsko – pevska skupina, Pri nas je pesem doma
08.09. Bukovo – dramska skupina, otvoritev ceste
21.09. Zatolmin – dramska skupina, srečanje delavcev podjetja Elektro Primorska
23.09. Vivodina (HR) – mednarodna folklorna prireditev Jesen u Vivodini
27.09. Tolmin – dan Alzheimerjeve bolezni
02.10. Tolmin – 30-letnica Varstveno delovnega centra Tolmin
06.10. Tolmin – 11. Naši ta stari pravjo tako
17.10. Kneža – dramska skupina, srečanje Društva zdravljenih alkoholikov
11.12. Šentviška Gora – dramska skupina, babica Zima
12.12. Tolmin – Dom upokojencev
15.12. Grgar – dramska skupina, srečanje članov Društva upokojencev
19.12. Volarje – dramska skupina, dedek Mraz, vrtec
19.12. Volče – dramska skupina, dedek Mraz, vrtec
20.12. Tolmin – dramska skupina, dedek Mraz, Šolski center
23.12. Grahovo ob Bači – dramska skupina, srečanje starejših krajanov

2019 (34)

04.01. Grgarske Ravne – praznovanje Abrahama, nastop dramske skupine
01.02. Ljubljana – Alpe-Adria, 30. Sejem turizma, kampinga in karavaninga
03.02. Tolmin – radijska oddaja Primorski kraji in ljudje, 70-letnica Radia Koper
20.02. Podbrdo – Dom upokojencev
20.02. Petrovo Brdo – Dom upokojencev
08.03. Tolmin – občni zbor Kulturnega društva podeželskih žena Gornjega Posočja, dramska skupina
08.03. Čepovan – predstavitev knjige Krčme in gostilne na Trnovsko-Banjški planoti, dramska skupina
11.04. Banjšice – praznovanje Abrahama, nastop dramske skupine
13.04. Tolmin – Cvetna sobota
13.04. Volče – Salamiada
24.05. Tolmin – Festival zdravja
26.05. Tolmin – Mi za nas, Dom upokojencev
26.05. Tolmin – Mi za nas, Kinogledališče
31.05. Čadrg – dramska skupina, divji mož za VVO
20.06. Tolmin – Vse najboljše, Slovenija!
25.06. Volče – Večer po prazniku, nastop pevske skupine
21.07. Planina Razor – 34. srečanje planincev
08.09. Vojsko – Pri nas je pesem doma, nastop pevske skupine
13.09. Vinkovci (HR) – mednarodni folklorni festival Slovenija v Slavoniji
23.09. Tolmin – Sprehod za spomin, dan Alzheimerjeve bolezni
28.09. Grgarske Ravne – jubilejno srečanje, nastop dramske skupine
05.10. Zatolmin – dramska skupina, Duga baba v Dantejevi jami
05.10. Tolmin – 12. Naši ta stari pravjo tako, letni koncert FS Razor
09.10. Tolmin – sodelovanje na prireditvi Bejn a b’ se ki igral?
11.10. Tolmin – sodelovanje v oddaji TV SLO1 Dobro jutro
12.10. Tolmin – Frika Fest
26.10. Kneža – letno srečanje članov Kluba zdravljenih alkoholikov
12.12. Zatolmin – dramska skupina, prihod dedka Mraza, za Društvo Sožitje
18.12. Volče – dramska skupina, prihod dedka Mraza
18.12. Volarje – dramska skupina, prihod dedka Mraza
18.12. Šentviška Gora – babica Zima, nastop dramske skupine za otroke iz vrtca in osnovne šole
19.12. Tolmin – dramska skupina, prihod dedka Mraza
26.12. Vojsko – srečanje krajanov na Štefanovo, 25-letnica društva kmečkih žena in deklet
26.12. Ponikve – dramska skupina, sveti Štefan na Ponikvah

2020 (6)

04.01. Zatolmin – praznovanje 70-letnice
05.07. Planina Lom – nastop pevske skupine na proslavi pri spomeniku padlih
07.07. Tolmin – nastop godcev v radijski oddaji Radia Koper Gremo plesat s folklorno skupino Razor
27.07. Tolmin – nastop pevcev po spominski maši za Angelco Brešan
15.08. Stara Fužina – Slovenija se predstavi
20.08. Tolmin – Tminsko poletje 2020